Dolgozóink

Név, szak Megbízatás
András Béláné
Biológia, technika szakos tanár
Közalkalmazotti Tanács tagja
Árvainé Hannos Marianna,
Tanító, óvodapedagógus
2.a osztályfőnök
Bakó Judit,
Tanító (angol speckol.)
 
Benicsné Szatmáry-Révay Magdolna,
Rajz, matematika,
mozgókép és médiaismeret szakos tanár
7.a osztályfőnök, reál munkaközösség vezető
Dupcsák Gabriella,
Tanító
 
Fazekas Attila

Angol tanár

 
Farkas Éva,
Magyar szakos tanár
7.b osztályfőnök, humán munkaközösség vezető
Gálné Vas Csilla,
tanító/ének- zene és angol speckol./és óvodapedagógus
4.a osztályfőnök
Hammerné Vetula Adrienn

Tanító

 
Khenenou-Dely Klaudia,
Tanító
 GYES
Kisbenedekné Tóth Edit,
Tanító, fejlesztőpedagógus
 
Kovács Margit,
Német, történelem,
orosz szakos tanár
6.a osztályfőnök
Kovácsné Bokk Éva,
Tanító, angol szakos tanár
8.b osztályfőnök
Kovácsné Gáspár Ibolya,
Matematika, kémia,
számítástechnika szakos tanár,
minőségbiztosítási szakvizsga
5.a osztályfőnök
Kovácsné Kovács Viktória,
Magyar, történelem szakos tanár
8.a osztályfőnök
Lengyelné Kopjári Ágota,
Tanító
4.b osztályfőnök
Lipkovics Gábor,
Testnevelés, biológia szakos tanár,
közoktatás vezető szakvizsga
intézményvezető
Majoros Tímea

Tanító

 
Medinácz Judit,
Német, történelem,
orosz szakos tanár
intézményvezető-helyettes
Mérai Annamária,
Tanító
3.b osztályfőnök
Molnár Mónika,
Tanító, angol szakos tanár
2.b osztályfőnök
Oroszi Hajnalka,
Angol, földrajz, orosz szakos tanár
6.b osztályfőnök,
két-tannyelvű munkaközösség vezető
 

Szabó Csilla

Tanító

Tanulásban akadályozottak pedagógiája szakos tanár
Szakvizsgázott gyógypedagógus
Okleveles tehetségfejlesztő tanár
Inkluzív nevelés okleveles tanára
Alapozó mozgásterápiás fejlesztő

 
Szadváry Ferenc Györgyné,
Földrajz,
könyvtár szakos tanártanügy-igazgatási szakvizsga
intézményvezető-helyettes
Tóth Rita,
Tanító, pedagógia szakos tanár
1.b osztályfőnök,
Közalkalmazotti Tanács tagja
 Trencsényiné Buzás Klára,
Tanító,
minőségbiztosítási szakvizsga
1.a osztályfőnök,
Szakszervezeti Tanács elnöke
 Túri Klára,
Tanító
3.a osztályfőnök,
alsós munkaközösség vezető
 Váradi Gréta
Tanító
 
Vaszkun Balázs,
Testnevelés szakos tanár
 
Vaszkun Tibor,
Testnevelő szakos tanár
 
Bársony-Kovács Ágnes  Pedagógiai asszisztens
Lakatos Viktória

 

Iskolatitkár
Majdán Csaba

 

Könyvtáros
Márkus Mirtill,  Pedagógiai asszisztens,

GYIV-felelős

Tasi Roland  Karbantartó
Tóth Anikó,  Takarító, gondnok